Salon HAFO

 • Menu
 • O nás
 • Kontakty
 • Fotogalerie
 • O nás

          

  Ráj pejsků „H A F O „ je prosperující salon pro pejsky, který byl založen v roce 2003 jako první oficiální salon v Benešově. V současné době je v kartotéce evidováno stálých „psích klientů“ více než 500. Evidujeme nejen místní, ale k naší radosti, se k nám vracejí i pejskové z větší vzdálenosti od BN, což svědčí o jejich spokojenosti s našimi službami.

   

      Na veškeré úpravy je nutné se předem telefonicky objednat a domluvit služby, které v našem salon budete chtít využít. Velkou předností u nás je, že předem nemusíte pejska doma nijak připravovat, v našem salonu je samozřejmostí, že vašeho miláčka před stříháním řádně pročešeme a vykoupeme, čímž vám odpadne starost, námaha i čas.

      V případě zájmu, můžete být přítomni po celou dobu úpravy psa v klidném a klimatizovaném prostředí salonu, popíjet kávu, či jiné nealkoholické nápoje, které jsou pro zákazníky volně k dispozici. Mnohem ale využívanější je, že si páníček během doby, kdy se váš pejsek stříhá, může v klidu věnovat sám sobě a v našem malebném městě si zařídit v tomto čase svoje osobní záležitosti.

      Při veškerých úkonech nepoužíváme v žádném případě žádné zklidňující přípravky. Za léta praxe je vyzkoušeno, že každý pejsek je obrazem svého pána, ale pokud se přece jen při první návštěvě ukáže, že pejsek je hůře zvladatelný, požádáme o přítomnost páníčka po celou dobu úkonu. K tomuto ale dochází zcela ve výjimečných případech, naprostá většina pejsků se u nás cítí jako doma.

    Při koupání, ale i veškeré střihové a kosmetické úpravě pejska, používáme vysoce kvalitní kosmetické přípravky a střihací techniku, což má samozřejmě efekt na konečné úpravě.

      Na návštěvu a seznámení se s vaším domácím miláčkem, ale samozřejmě i s vámi, se upřímně těším.

  Ivana V e j n a r o v á

  majitelka salonu


  Autor: Filip Havlicek |2008